LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Vertikální žaluzie

zpět

Vertikální žaluzie je ochrana před slunečním zářením ve vnitřním prostředí. Především v oblasti interiéru vertikální žaluzie klade důraz na individuální a tvořivý prostor. S několika málo zásahy vytvoříte nádherné světelné efekty nebo můžete s vertikální žaluzií zatemnit i celou místnost. Samotný desing vertikálních žaluzií může místnosti propůjčit osobitý výraz. Firma Lefa servis nabízí vertikální žaluzie v několika desingových řadách barevných variací a strukturovaných materiálech.

Obsluha žaluzií je velmi jednoduchá a nároky na jejich údržbu jsou minimální. Lamely mají antistatickou úpravu, jsou barevné i tvarově stálé. Nabízíme lamely v šířkách 127 a 89 mm, jsme připraveni vyřešit šikmý i oblý prostor. Nabízíme Vám široký výběr barevných provedení.

Ovládání žaluzií ruční nebo el. pohonem buď pomocí vypínače a nebo dálkovým ovládáním.

Užitečné vlastnosti vertikálních žaluzií je předurčují použit pro domácí interiéry, společenské a reprezentační prostory a dobře se uplatní v kancelářích nebo ordinacích.

Typy systémů a ovládaní vertikálních žaluzií

Standardní systém. Ovládaní pomocí tažné šňůry se závažím.
Systém pro skosené plochy. Ovládání pomocí ovládací tyče.
Kulaté systémy s vodorovným a  svislým ohybem. Ovládání pomocí perličkového řetězu.
Svislá žaluzie s horní a spodní skluznou. Ovládání pomocí 12 V motoru.
Svislé žaluzie s optimalizací denního světla. Pomocí ručního radiového ovladače

 

 

Údržba žaluzie - nevyžaduje mimořádnou údržbu ovládacích mechanismů. Všechny profily čistěte mechanicky vlhkou houbou, měkkou textilní tkaninou za pomocí mýdlových roztoků.

Látkové lamely čistěte suchou cestou pomocí vysavače. Při hrubém znečištění kontaktujte svého dodavatele Lefa servis. Plastové lamely čistěte textilní tkaninou za pomocí mýdlových roztoků neabrazivních prostředků.

ČIŠTĚNÍ LÁTKOVÝCH VERTIKALNÍCH ŽALUZIÍ

  • neodkládejte první čištění několik let
  • pečujte pravidelně o svoje žaluzie, prodloužíte jim tak životnost
  • žaluzie jsou stejný lapač prachu a nečistot jako záclony a závěsy
  • netrapte alergiky kolem sebe
  • umíme vyčistit všechny druhy lamel - látkové, plastové, kovové
  • šetrné zacházení s lamelami

Pokud se mají lamely vertikální žaluzie opravdu kvalitně vyčistit, musí se demontovat a odvést do specializované čistírny. Při použití naší technologie neomezujeme zákazníka, neboť demontáž a montáž zabere minimálně času. Při vyjednání konkrétního termínu čištění jeden den žaluzie demontujeme, druhý den prochází čištěním, schnutím a následně je možné vyčištěné lamely montovat zpět na okna zákazníka. Součastně nabízíme možnost skladovat žaluzie po dobu malování popř. rekonstrukce.

Vlastní čištění je přizpůsobeno typu lamel a jejich stupni znečištění, můžeme navolit teplotu čistící lázně a dobu po kterou jsou čištěny, což je velice důležité, neboť různé materiály snesou různou čistící zátěž. V průběhu čištění dochází k pohybu lamel v čistící lázni, což zaručuje šetrné zacházení s těmito lamelami. Používáme pouze čistící přípravky doporučené výrobcem technologie, které zaručují zachování všech původních vlastností lamel.

zpět


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918