LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie patří k nejosvědčenějšímu clonícímu prvku z exteriéru. Různorodost použitých materiálů a tvarů, velký výběr barev a konstrukční řešení umožňuje ztvárnění fasády podle osobního vkusu.

Široká oblast uplatnění ideální pro použití v bytové výstavbě, podnikových stavbách administrativních a správních budovách.

Individuální regulace světla díky možnosti naklopení lamel v kterékoliv poloze stažené žaluzie lze dosáhnout maximální regulace světla. Dosaženého odstínění vnitřního prostoru je ve srovnání s roletovými systémy podstatně variabilnější.

Vysoký stupeň izolace těsně přiléhající lamely snižují cirkulace vzduchu mezi lamelovou plochou a oknem, čímž přispívají ke zlepšení hodnoty izolace. Tepelné zisky z vnějšího prostředí, především tepelné zisky od oslunění, mají rozhodující vliv na tepelnou zátěž budov. Vliv těchto zisků vzrůstá s velikostí prosklených ploch objektů. Okna, jejich provedení, orientace ke světovým stranám a stínění, mají podstatný vliv na tepelnou pohodu v objektu. Těmto částem stavby je tedy třeba věnovat mimořádnou pozornost.

Atraktivní vzhled lamel nabízí architektům zajímavý prvek pro moderní řešení vzhledu fasád a současně ideální prostředek k zajištění příjemného prostředí v interiéru.

Odhlučněný chod venkovních žaluzií, lamely se zaválcovaným těsnícím profilem a excentrickým vodícím čepem redukují vnější hluk a hlučnost větru na minimum. K eliminaci hluku rovněž přispívají boční vodící lišty opatřené pryžovým těsněním.

Ovládání venkovní žaluzie se provádí klikou umístěnou na rámu okna otáčením doleva nebo doprava. Součastně toto zařízení zajišťuje naklápění a vytahování lamel, zároveň zabraňuje změně nastavení úhlu lamel při zatížení větrem

Vyšší komfort – automatizace na přání zákazníka může být žaluzie ovládaná elektromotorem, který je kompaktně vestavěn do horní v horní liště. Vyššího komfortu je možno docílit použitím automatických slunečních a časově řídících jednotek.

Dlouhá životnost povětrnostně stabilní lamelové spojení z nerezové oceli, polyuretanem-polyamidem lakované lamely, zesílené nosné šňůry a pásky s vysokou pevností v tahu speciálně upravené proti oděru, zaručují dlouhou životnost venkovních žaluzií.

Typy venkovních žaluzií


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918