LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Venkovní rolety - dřevěné

zpět

Nejstarší používaný materiál u rolet je právě dřevo. Na počátku první republiky byly žádaným prvkem, který je často funkční až do dnes. Základním měřítkem pro výběr přírodních materiálů pro dřevěné rolety je velice pravidelná struktura materiálu s téměř nulovou sukovitostí. Kvalitní dřevo je nutné pro dlouhou životnost tvaru lamel. Součastná povrchová úprava impregnačními laky s UV filtrem dodávají roletám maximální životnost. Nejužívanějším typem materiálu je sibiřská borovice, která se vyznačuje dlouhou životností.

Případně lze použít i materiály jiné dub nebo smrk. Nabídka dřevěných předokenních rolet s lamelou 47/12 mm, 35/12 mm spojené pružinovými sponkami z nerezové oceli. Ovládání rolet může být ruční (popruhem nebo klikou) nebo elektrické. Jako komfortnější varianta ovládání je k dispozici 230 V motor.

Vzhledem k jednotlivému přístupu je variabilita vysoká a nabízí několik možností. Rolety lze instalovat do zabudovaných schránek s navíjecími mechanizmy, nebo stavebně připravených otvorů.

zpět


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918