LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Skládané žaluzie - PLISE

Díky nekonečné škále tvarových možností se plisovaná žaluzie stává praktickým a estetickým systémem zastiňování a zatemňování moderních bytů a kanceláří. Tyto vodorovně skládané látkové žaluzie se těší vzrůstající oblibě zejména pro široké použití. Vzhledem k nekonečné možnosti tvarových variant se plisované žaluzie uplatní nejen u klasických oken, dveří a střešních oken, ale i u atypických tvarů lichoběžníků, trojúhelníků a oblouků. Montáž je vhodná pro svislá i střešní okna a najdou své uplatnění i u světlíků, a hlavně v zimních zahradách.

Plise žaluzie se ovládá pomocí vytahovací šňůrky, madlem na pohyblivém profilu nebo elektronicky. Stínícím materiálem nejrůznějších barev, je technická textilie naskládaná – naplisovaná. Výrobce je 3M – Scotch, což je zárukou vysoké kvality včetně napaření povrchové úpravy proti přilnutí prachu nebo jiného znečištění. Textilie vytváří elegantní efekt průsvitu světla, zastíní, ale ne zcela zatemní a ve spojení s hliníkovou vrstvou na rubu zajistí navíc tepelně izolační efekt. Při použití látky s napařenou hliníkovou vrstvou získáte zajímavý dekorativní prvek, ale hlavně snižuje až 50 % tepelného záření. Plisované látky mají nejrůznější barvy, vzory, dezény, potisky, velmi zajímavě působí látky mačkané. Součastně je třeba zvolit mezi jednotlivými stupni propustnosti světla. Proti slunci a zvědavým pohledům Vás jistě ochrání plise žaluzie.

Údržba plisovaných textilií je poměrně snadná. Látky díky antistatické úpravě doporučujeme čistit suchou cestou, prachovkou nebo pomocí vysavače.

 


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918