LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Sítě proti hmyzu

Ochrana proti obtížnému hmyzu formou protihmyzových sítí získává stále více a více na své popularitě. Důvodem je skutečnost, že zde není žádného účinku dosahováno pomocí chemikálií.

Nabízíme několik typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu, které různorodostí své konstrukce umožňují osazení na většinu typů okenních a dveřních rámů.

Základem je vždy hliníkový rám nebo schránka se samonavíjecím mechanismem povrchově chráněn vypalovacím lakem, vlastní síťovinou tvořené ze skleněného vlákna potažené plastem, které nepodléhá korozi. Díky skleněnému vláknu má síťovina velmi malou tepelnou roztažnost, a plastový povrch zajišťuje snadnou údržbu. Jemná dokonale průhledná síťovina je standardně dodávaná v šedé barvě, na přání je možné dodat v černé nebo bílé barvě. Hliníkové rámečky nebo schránky jsou dodávány v základním provedením bílá nebo hnědá barva. V současnosti již nabízíme několik dekorů s RENOLITOVOU fólíi.

Téměř neomezená životnost sítí proti hmyzu, pevných, posuvných i otvíravých variant řadí výrobek do nejvyšší kategorie boje s hmyzem.

Sítě proti hmyzu - pevné

Jedná se o základní typ sítí proti hmyzu a jsou z většiny případů montovány z venkovní strany okenního otvoru, tudíž je nutný přístup k oknu z venkovní strany. Montáž se provádí pomocí plastových háčků – obrtlíků přišroubovaných na rám otvoru okna.

Sítě proti hmyzu - odsazené

Odsazené sítě proti hmyzu jsou vhodným řešením pro okna s okapnicí přesahující rám okna. Montáž se provádí z interiérové – vnitřní strany okna pomocí obrtlíků přišroubovaných na rám okna.

Sítě proti hmyzu - s límcem

Sítě s límcem jsou určeny pro plastová okna a eurookna. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její dokonalejší těsnosti. Montáž se provádí z interiéru – vnitřní strany bez nutnosti vrtání do rámu okna pomocí otočných háčků

Sítě proti hmyzu - dveřní

Síťové dveře si v poslední době také získali velkou oblibu. Dveře lze namontovat se samouzavíracími panty, ochranou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky. Dveřní síť je jištěna silnými magnety a lemovaná po celé délce těsnícími kartáčky. Montáž dveřní sítě se provádí pomocí vrutů do ostění nebo na rám dveří.

Sítě proti hmyzu – rolovací

Rolovací sítě umožňují rychlé otevření nebo zprůchodnění daného místa. Rolovací sítě proti hmyzu se dodávají ve dvou variantách, nejčastěji horizontální pro okna a vertikální pro dveře. Rolovací sít je uchycena v kastlíkové části, vytahování a stahování sítě je zjednodušeno pomocí speciální pružinové hřídele, která může být na přání opatřena brzdou pro ještě plynulejší chod síťoviny ve vodících lištách.

Rolovací síť se pohybuje ve vodících lištách opatřených kartáčkem pro dokonalé utěsnění. U okenních sítí je těsnící kartáček v koncové liště, která zajišťuje těsnost mezi parapetem a koncovou lištou. U dveřní sítě je v celé výšce magnetická dorazová lišta.
Rolovací sítě mají minimální nároky na manipulační prostor. Konstrukce výrobku vyžaduje montáž na rámy oken nebo dveří pomocí vrutů do rámu nebo ostění.

Technické informace

site-proti-hmyzu-ramy.pdf

site-proti-hmyzu-vzornik-barev.pdf


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918