LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Rolety - látkové

zpět

Textilní rolety mohou díky nově vyvinutým materiálům působit nejen jako dekorace, ale plní také funkci zatemňující nebo stínícího prvku. Předností je nejen snadná manipulace, ale i jednoduchá montáž. Rolety je možno nainstalovat na téměř každé okno.

Vzhledem k velikosti kolekce nabízených látek je možné roletu přizpůsobit každému interiéru a splnit i nejnáročnější požadavky.

 Typy látek

  • propustné světlu
  • polopropustné světlu
  • nepropustné světlu
  • vhodné pro vlhké prostředí
  • vhodné pro pracoviště s monitorem
  • těžko hořlavé – stupeň B1

KLASIK – pružinová roleta

Věci prověřené lidskou zkušeností nestárnou. Totéž platí i o klasických látkových roletách, které se používají už pěknou řadu let. Zapomeňte, ale na rolety ze 70 a 80 let!!! Hovoříme o klasice stínící techniky. Nové moderní samotoče, které zajišťují plynulé ovládání pohybu rolety, s desítkami barevných variant a moderních vzorů, ze kterých si vybere opravdu každý. Klasik – pružinová roleta se vyrábí i v trojúhelníkových tvarech a lichoběžných tvarech. Roleta neznamená jen zastínění, roleta dnes tvoří novou součást Vašeho interiéru Vašeho bytu nebo kanceláře.

Roleta s řetízkovým ovládáním

Cesta za vyšší mírou pohodlí nás vede k novým produktům od firmy Lefa servis. Látková roleta s řetízkovým ovládáním je toho skvělým příkladem. Představuje bezesporu vysoký standard ve stínící technice. Řetízkové ovládání Vám umožní zastavit roletu v jakékoliv poloze a regulovat tak plynule míru zastínění – zatemnění podle Vašich potřeb či nálady. Látková roleta obsahuje spodní lištu a plastové upevňující držáky. Stranu ovládání lze umístit podle Vašeho přání vlevo i vpravo.

Mini-roleta s krycí lištou

S krycí lištou pro PVC okna – EURO okna nikdy nezapomínáme na to, že jedno z nejdůležitějších vlastností látkových rolet je schopnost důkladně stínit. Látková roleta s krycí lištou je obohacena o boční lišty, které omezují pronikání světla po stranách. Pokud se navíc rozhodnete pro její kombinaci s látkou Blackout, Vaše zatemnění bude téměř dokonalé. Montáž látkové rolety se provádí přímo do zasklívací lišty okenního křídla. Ovládání probíhá pomocí bočního řetízku, který umožňuje zastavení rolety v libovolné výši. Tato roleta je určena k všestrannému použití.

Pružinová roleta pro střešní okna

Stále větší obliba půdních vestaveb nás přiměla vyvinou větší látkovou roletu, která je svou konstrukcí a stínícími vlastností určena pro střešní okna. Součástí látkové rolety pro střešní okna je kovová lišta umožňující fixaci do bočních háčků. Tyto háčky umožňují zastavit roletu ve dvou základních polohách a regulovat tak intenzitu světla přicházejícího zvenčí. Jednou z nejdůležitější vlastností tohoto výrobku je, že rovnoměrně tlumí sluneční paprsky a významnou měrou tak zabraňuje přehřívání interiérů. Látková roleta pro střešní okna je konstruována tak, že látka má stálý tah a nedochází k jejímu prověšování. Tyto látkové rolety jsou závislé na parametrech střešního okna, obecně však platí, že max. šířka je 140 cm a výška 180 cm.

Technické informace

alternativy-ramu-a-umisteni-rolety.pdf

lichobeznikove-tvary.pdf

trojuhelnikove-tvary.pdf

zpět

 


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918