LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Fasádní markýzy

zpět

Fasádní markýzy WAREMA se harmonicky přizpůsobují téměř každé fasádě. Obzvlášť se hodí ke stínění šikmých i svislých fasádních ploch. Mohou být umístěny i přes několik poschodí na fasádě. Fasádní markýza jezdí perfektně ve svých vodících tyčí nad šikmými nebo svislými plochami okna. Potřebuje jen 30° úhel v rozsahu šikmosti. S oblibou se používají pro bytové domy, ale i veřejné objekty.

Fasádní markýza Typ 209

Fasádní markýza typ 209 se harmonicky přizpůsobí téměř každé fasádě. Potah jede obvykle svisle, paralelně s oknem až do spodního koncového dorazu. Povrchové hliníkové díly a hřídel látky mohou být v přírodních barvách, barevně eloxované nebo práškově nastříkané podle standardní aktuální barevné stupnice RAL. Na výběr je mnoho polokulatých či kulatých clon z ohýbaného nebo průtlačně lisovaného hliníku. Výběr vodících lišt závisí na stavebních okolnostech a koncepčních požadavcích. Speciální vodící lišty zajišťují bezpečné upevnění na fasádě. V zásadě se všechna zařízení dodávají s elektrickým nebo klikovým pohonem. Pro individuální barevné dotvoření fasády je k dispozici aktuální řada látek Akryl, Screen a Soltis 92.

Konstrukční mezní hodnoty
max. šířka 250 cm
max. výška* 270 - 300 cm
max. plocha - Akryl 6,8 m2
max. plocha - Screen 7,5 m2
max. plocha - Soltis 7,5 m2

* závisí od druhu látky

Fasádní markýza Typ 207

Fasádní markýza typ 207 se harmonicky přizpůsobí téměř každé fasádě. Potah jede obvykle svisle, paralelně s oknem až do spodního koncového dorazu. Povrchové hliníkové díly a hřídel látky mohou být v přírodních barvách, barevně eloxované nebo práškově nastříkané podle standardní aktuální barevné stupnice RAL. Na výběr je mnoho polokulatých či kulatých clon z ohýbaného nebo průtlačně lisovaného hliníku. Boční vedení v průměru 15mm, 8 mm a 3,3 mm závisí na stavebních okolnostech a koncepčních požadavcích. Speciální boční vedení zajišťuje bezpečné upevnění na fasádě. V zásadě se všechna zařízení dodávají s elektrickým nebo klikovým pohonem. Pro individuální barevné dotvoření fasády je k dispozici aktuální řada látek Akryl, Screen a Soltis 92.

Konstrukční mezní hodnoty
max. šířka* 250 - 300 cm
max. výška* 250 - 300 cm
max. plocha - Akryl 7,5 -  9,0 m2
max. plocha - Screen 6,2 - 7,5 m2
max. plocha - Soltis 7,5 - 9,0 m2

* závisí od druhu látky

Markýzoleta Typ 109

Markýzoleta typ 109 je svislá markýza s možností nastavení výhledu. U markzýzolet zůstává jedna, výškově nastavitelná část textilu rolety v zásadě svislá, paralelně s oknem. Druhá část je výsuvná. Tyčka ramena padá automaticky při dosažení výšky nastaveného bodu. Bod padání je libovolně nastavitelný, přičemž tyčku ramena markýzolety lze sklopit až na 150°. Příjemný stín se dosáhne bez toho, aby byl znemožněn výhled ven z místnosti. Povrchové hliníkové díly a hřídel látky mohou být v přírodních barvách, barevně eloxované nebo práškově nastříkané podle standardní aktuální barevné stupnice RAL. Na výběr je mnoho polokulatých či kulatých clon z ohýbaného nebo průtlačně lisovaného hliníku. Výběr vodících lišt závisí na stavebních okolnostech a koncepčních požadavcích. Speciální vodící lišty zajišťují bezpečné upevnění na fasádě. V zásadě se všechna zařízení dodávají s elektrickým nebo klikovým pohonem. Pro individuální barevné dotvoření fasády je k dispozici aktuální řada látek Akryl, Screen a Soltis 92.

Konstrukční mezní hodnoty
max. šířka 250 cm
max. výška* 270 - 300 cm
max. plocha - Akryl 6,8 m2
max. plocha - Screen 7,5 m2
max. plocha - Soltis 7,5 m2

* závisí od druhu látky

zpět


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918