LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Dřevěná eurookna a dveře - doplňky a příslušenství

zpět

 

PARAPETY VNITŘNÍ PLASTOVÉ

Plastové parapety jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách, kancelářích a v pracovních provozech. Vnitřní plastové parapety se vyznačují jednoduchou montáží bez potřeby speciálního nářadí. Parapety lze přilepit pomocí PU pěny, silikonového nebo akrylátového tmelu. Tvarování spodní části parapetu zvyšuje pevnost uchycení. V případě instalace nad zdrojem tepla doporučujeme vzdálenost min. 20 cm mezi parapetem a tepelným zdrojem. Pro zakončení parapetu v interiéru se využívají umělohmotné PVC krytky. Spára mezi parapetní deskou a oknem je po dokončení montáže utěsněna silikonem, aby nedocházelo k průniku vlhkosti. Parapety jsou dodávány v hloubkách od 50 - 600 mm a max. délky 6000 mm. Parapety jsou ochráněny odolnou PVC fólií, která zabraňuje poškození povrchu při přepravě a při montáži na objekty na kterých ještě probíhají stavební úpravy.

DEKORY

PARAPETY VNITŘNÍ DŘEVOTŘÍSKOVÉ

Vnitřní parapetní desky jsou vyrobeny výhradně z vlhku-odolné dřevotřísky s označením V100. Dřevotřískové parapety jsou určeny především pro vnitřní užití v obytných domech, ale dají se použít i v provozech. Vyrábějí se metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,8 mm) na dřevotřískovou desku. Pro jednoduchou kontrolu tohoto parametru volí výrobci probarvení, takto vyrobených desek na červeno, zeleno a velmi výjimečně zůstávají neprobarveny v přírodní barvě. Na spodní straně parapetu je použit velmi kvalitní vlhku odolný impregnovaný materiál. Jeho vlastnosti umožňují snadné a kvalitní opracování, a také je zde vyšší přilnavost k montážním materiálům. Pro boční zakončení parapetu v interiéru se využívají buď nažehlovací hrany v barvě dekoru nebo umělohmotné PVC krytky. Spára mezi parapetní deskou
a oknem je po dokončení montáže utěsněna silikonem, aby nedocházelo k průniku vlhkosti.

Parapety dodáváme v hloubkách od 50 - 600 mm a max. délky 5200 mm. Parapety jsou ochráněny odolnou PVC fólií, která zabraňuje poškození povrchu při přepravě a při montáži na objekty na kterých ještě probíhají stavební úpravy.

DEKORY

 

 

PARAPETY VENKOVNÍ

Venkovní parapety dodáváme z jakostního kompozitu Al,Mg,Si 0,5 F 22. Povrchová úprava je tvořena práškově nanášenou barvou, která je následně vypalována.

Parapety lze dodat v hloubce od 50mm – 400mm a délky max 6500mm. Síla stěny dle šířky mezi 1,5 až 2,6 mm.

DEKORY

 

Parapety jsou ochráněny odolnou PVC fólií, která zabraňuje poškození povrchu při přepravě a při montáži na objekty na kterých ještě probíhají stavební úpravy.

KONCOVKY : konstrukce koncovky neřeší jen zakončení parapetu, ale i způsoby stavebního zapravení ostění a odtok přebytečné vody nebo vlhkosti odtokovým žlábkem.

 

OMÍTACÍ LIŠTY

Speciální profil určený k dokonalému začištění a spojení omítky s okenními rámy slouží k dosažení přesného, kolmého a rovného ukončení omítky, možné použití na vnitřní a vnější omítky, použitý materiál tvrdé PVC - UV stabilní.

 

KLIKY

PŘÍSLUŠENSTVÍ DVEŘÍ

Dřevěné vstupní dveře lze na přání vybavit různými doplňky, které zvyšují jejich užitnou hodnotu
a funkčnost. Nabízené doplňky dokreslují celkový vzhled a funkčnost Vašich dveří, tím je dělají výjmečnými.

zpět

 

 


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918