LEFA SERVIS

Prodej, servis a montáž nejenom stínící techniky
Dřevěná eurookna a dveře - péče o povrch

zpět

Všechny naše výrobky jsou dodávány s finální povrchovou úpravou. Je třeba dbát, aby během stavebních prací či při následném používání byly výrobky chráněny proti mechanickému poškození, proti vysoké vzdušné vlhkosti, a proti nadměrnému vystavení vlhkosti (nevystavovat dlouhodobě přímému kontaktu s vodou). Pokud dojde k mechanickému poškození okna (např. odřená barva), je nutné toto místo neprodleně opravit pro zamezení dalšího růstu poškození.

Ošetření

Udržovací soupravou ADLER na dřevěná okna a domovní dveře

Systémová péče pro lazurou a krycím nátěrem opatřená dřevěná okna a domovní dveře na bázi aktivně čistících substancí a vybraných pryskyřic. Prodlužuje životnost vodou ředitelných laků
a lazur. Renovační interval se aplikací na všechny strany dvakrát ročně podstatně prodlouží. Uzavírá nejjemnější trhliny a póry v lakovaném filmu v exteriéru a interiéru.

Poskytuje efekt hedvábného lesku, lze bez problémů přelakovat. Systému údržby není vhodný k odstraňování již vzniklých poškození laku jako např. stopy po krupobití nebo odlupování. V takovém případě kontaktujte nejbližšího poradce ADLER.

Zpracování:

Top-Cleaner ADLER
Prostředek plošně naneseme čistící utěrkou na lakované části dřeva. Opláchnutím čistou teplou vodou se ulpělá nečistota odstraní. Čistící utěrku po použití vyprat v teplé mýdlové vodě.

Top-Finish ADLER
Top-Finish před použitím protřepeme a čistící utěrkou naneseme rovnoměrně na suchou čistou plochu předtím ošetřenou Top-Cleanerem ADLER. Čistící utěrku po použití vyprat v teplé mýdlové vodě.
Doba schnutí : nelepivý po cca 1.hod
Vydatnost : cca.20 m2/l

zpět

 


Lenka Fabianková - LEFA SERVIS
Veleslavínská 278/47
162 00 Praha 6
tel./fax: +420 224 319 848
mobil: +420 775 914 918